Goji Berry Cream

Goji Cream v Šlijaku Slovensko

Krém Goji Cream
39€78€
4.718

Objednať Goji Cream

Zľava -50%

Originálny krém Goji si môžete kúpiť iba prostredníctvom oficiálnej webovej stránky produktu. Pozor na falošné výrobky na stránkach tretích strán!

Krém skutočného goji - ako nakupovať s aktuálnou zľavou v Šlijaku

Pre možnú objednávku so súčasnou zľavou v objednávkovom formulári musíte uviesť svoje telefónne číslo a svoje meno v online objednávkovom formulári na oficiálnej webovej stránke. Počkajte na spätnú väzbu, aby ste odpovedali na všetky vaše otázky, a dohodnite si doručenie na adresu, ktorú ste zadali. Manažér vám zavolá čo najskôr, objasní podrobnosti doručenia, načasovanie prijatia krému.

Príjemný bonus! Zľava -50% z počiatočnej ceny produktu 39€. Platí v celej krajine - na Slovensku.

Žiadna platba vopred. Platba za balík platbou na dobierku kuriérovi alebo poštou.

Ako nakupovať v Šlijaku Goji Cream

Krém Goji je inovatívny krém proti vráskam na báze extraktu z plodov goji. Určené pre dievčatá a ženy vo veku od 22 rokov (bez obmedzení). Univerzálny - na tvár, okolie očí a dekolt. Objem jedného balenia je 50 ml.

Cena 39€ - do objednávkového formulára zadajte svoje osobné údaje, aby ste si mohli objednať krém na propagáciu v Šlijaku

Propagácia je obmedzená. Poponáhľajte sa s objednávkou so zľavou 50%. Platí na Slovensku pre objednávky prostredníctvom oficiálnych webových stránok. Je veľmi ľahké objednať si krém pomocou špeciálneho formulára na webovej stránke:

 1. uskutočnite okamžitú objednávku za zľavnenú cenu zadaním svojho mena a telefónneho čísla do prázdnych polí
 2. do 15 minút vám zavolá manažér s cieľom potvrdiť objednávku s cieľom objasniť podrobnosti doručenia
 3. do 2 - 7 dní zaplatíte za tovar po jeho prijatí poštou v Šlijaku

Upozorňujeme, že náklady na odoslanie zásielky kuriérom sa môžu líšiť v závislosti od vzdialenosti do mesta. Objednávku zaplaťte po jej doručení poštou. Pri potvrdzovaní objednávky uveďte úplnú adresu príjemcu (PSČ, Slovensko, Shliyak, ulica, číslo domu).

Krém Goji okamžite zvlhčí a vyrovná tón. Môže byť použitý ako podklad pod make-up. Pravidelné používanie má účinok proti starnutiu. Zmierňuje opuchy a únavu pod očami, vyhladzuje vrásky a zabraňuje ich vzhľadu.

Ďalšie mestá na Slovensku, kde si môžete kúpiť Goji Cream

Mestá na Slovensku, kde si môžete kúpiť Goji Cream

Goji Cream v BratislaveGoji Cream v Košiciach
Goji Cream v PopradeGoji Cream v Ziline
Mestá na Slovensku

Recenzie o Goji Cream v Šlijaku

 • Helena
  Nie je mi ľúto vynaložených peňazí. Krém sa ľahko nanáša a rýchlo sa vstrebáva. Po prvej aplikácii sa pokožka akoby oživila. Používam ho už viac ako šesť mesiacov. Nedávno som urobil fotografiu, porovnanú pred a po použití goji krému. V blízkosti očí a na lícach nie sú žiadne predchádzajúce výrazné vrásky. Krk a dekolt sú tónovanejšie a vyzerajú mladšie.
  Goji Cream
 • Zuzana
  Na odporúčanie kozmetičky som upozornil na krém Goji. Použitie nesklamalo. Naopak, predčil všetky očakávania. Predtým ste museli používať viac nástrojov súčasne. Goji Cream kombinuje všetko, čo potrebujem - starostlivosť o kontúry očí, bázu pod make-up, ranný hydratačný krém a regeneračný večerný krém na tvár.
  Goji Cream