Recenzie o Goji Cream

 • Alžbeta
  Skvelý krém. Svoju úlohu zvláda perfektne. Už viac ako mesiac používam goji krém pravidelne ráno a večer. Aplikácia ma veľmi potešila! Opuchy pod očami, hlboké mimické vrásky sú preč. V práci aj doma si všetci všimli, ako som sa transformoval a stal sa atraktívnejším! Nedávno som urobila opakovanú objednávku krému, čakám na doručenie.
  Goji Cream
 • Helena
  Nie je mi ľúto vynaložených peňazí. Krém sa ľahko nanáša a rýchlo sa vstrebáva. Po prvej aplikácii sa pokožka akoby oživila. Používam ho už viac ako šesť mesiacov. Nedávno som urobil fotografiu, porovnanú pred a po použití goji krému. V blízkosti očí a na lícach nie sú žiadne predchádzajúce výrazné vrásky. Krk a dekolt sú tónovanejšie a vyzerajú mladšie.
  Goji Cream
 • Mária
  Vyberte si Goji Cream ako prírodný základ pre make-up a na prevenciu hlbokých vrások. Pri výbere som sa nemýlil. Zvlhčuje, vyživuje, vyrovnáva pleť, odstraňuje nedokonalosti. Krém používam každý deň. O pár mesiacov neskôr som si všimol, že mi vrásky na tvári na čele prakticky zmizli. Som spokojný s výsledkom.
  Goji Cream
 • Jana
  Dospel som k záveru, že Goji Cream je vynikajúci krém proti vráskam za prijateľnú cenu. Vstrebáva sa rýchlo a dobre. Pokožka sa nemastí, ale zároveň nie je suchá. Krém zvlhčuje, napína, odstraňuje a predchádza tvorbe vrások. Po aplikácii nie je cítiť tesnosť. Príjemná aróma. Odporučiť!
  Goji Cream
 • Zuzana
  Na odporúčanie kozmetičky som upozornil na krém Goji. Použitie nesklamalo. Naopak, predčil všetky očakávania. Predtým ste museli používať viac nástrojov súčasne. Goji Cream kombinuje všetko, čo potrebujem - starostlivosť o kontúry očí, bázu pod make-up, ranný hydratačný krém a regeneračný večerný krém na tvár.
  Goji Cream
Užívateľské hodnotenie Goji Cream
4.7
18