Goji Berry Cream

Goji Cream v Poprade Slovensko

Krém Goji Cream
39€78€
4.718

Objednať Goji Cream

Zľava -50%

Originálny krém Goji možno kúpiť iba prostredníctvom oficiálnych webových stránok produktu. Pozor na falošné výrobky na stránkach tretích strán!

Real Goji Cream - ako ho získať z oficiálnych webových stránok v Poprade

Ak sa potrebujete dostať na oficiálny web v objednávkovom formulári, uveďte svoje kontaktné telefónne číslo a meno v online objednávkovom formulári na oficiálnom webe. Počkajte na spätnú väzbu a poskytneme vám úplné rady týkajúce sa objednania a doručenia. A zástupca spoločnosti zavolá v blízkej budúcnosti, objasní podrobnosti dodania a načasovanie prijatia krému.

Príjemný bonus! Zľava -50% z počiatočnej ceny produktu 39€. Platí v celej krajine - na Slovensku.

Žiadna platba vopred. Po obdržaní balíka budete musieť zaplatiť kuriérovi alebo poštou.

Ako nakupovať v Poprade Goji Cream

Krém Goji je inovatívny krém proti vráskam na báze extraktu z plodov goji. Určené pre dievčatá a ženy vo veku od 22 rokov (bez obmedzení). Univerzálny - na tvár, okolie očí a dekolt. Objem jedného balenia je 50 ml.

Cena 39€ - vyplňte formulár V propagácii v Poprade môžete získať krém

Nákup so zľavou -50%. Podmienky propagácie sú obmedzené. Platí na Slovensku pre objednávky prostredníctvom oficiálnych webových stránok. Je veľmi ľahké objednať si krém pomocou špeciálneho formulára na webovej stránke:

  1. zanechajte na našom webe žiadosť, do prázdnych polí uveďte svoje meno a telefónne číslo
  2. náš manažér vám čoskoro zavolá, aby objasnil podrobnosti doručenia
  3. za 2-7 dní objednávku prijmete a zaplatíte za ňu až po prijatí v Poprade

Upozorňujeme, že cena za odoslanie balíka poštou na vašu adresu sa v iných mestách môže líšiť, platba za objednávku poštou. Pri potvrdení objednávky uveďte úplnú adresu prijatia (poštové smerovacie číslo, Slovensko, Poprad, ulica, číslo domu).

Krém Goji okamžite zvlhčí a vyrovná tón. Môže byť použitý ako podklad pod make-up. Pravidelné používanie má účinok proti starnutiu. Zmierňuje opuchy a únavu pod očami, vyhladzuje vrásky a zabraňuje ich vzhľadu.

Ďalšie mestá na Slovensku, kde si môžete kúpiť Goji Cream

Mestá na Slovensku, kde si môžete kúpiť Goji Cream

Goji Cream v BratislaveGoji Cream v Košiciach
Goji Cream v ZilineGoji Cream v Šlijaku
Mestá na Slovensku

Recenzie o Goji Cream v Poprade

  • Jana
    Dospel som k záveru, že Goji Cream je vynikajúci krém proti vráskam za prijateľnú cenu. Vstrebáva sa rýchlo a dobre. Pokožka sa nemastí, ale zároveň nie je suchá. Krém zvlhčuje, napína, odstraňuje a predchádza tvorbe vrások. Po aplikácii nie je cítiť tesnosť. Príjemná aróma. Odporučiť!
    Goji Cream